Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Tel: +48 796 244 111
Email: aleksander@stolarniawawer.pl

Jakie meble nadają się do renowacji ?

  /  Porady   /  Jakie meble nadają się do renowacji ?

Prawie każdy mebel znajdujący się w naszym mieszkaniu może odzyskać swój dawny blask za pomocą technik renowacji mebli. Nawet radykalna rewolucja kolorystyczna nie musi oznaczać rozstania z naszym ulubionym fotelem lub odziedziczonym po przodkach stole.

To prawda, że przedmioty mają duszę. Umacnia się ona w nich przez lata i promieniuje na pokoje, kuchnie i łazienki tworząc to co nazywamy „domową atmosferą”. Dlatego nawet najstarsze i najbardziej doświadczone przez czas sprzęty mogą zostać poddane renowacji.

Jakie meble nadają się do renowacji?

Oczywiste jest, że najłatwiej odnawia się meble z litego drewna choć różnorakie pokrycia również nie stanowią przeszkody. W przeciwieństwie do działalności zarobkowej, możemy również naprawiać meble niekompletne lub uszkodzone.  W renowacji komercyjnej dodanie nie oryginalnego elementu może znacząco obniżyć wartość danego mebla.

Rozglądnij się  mieszkaniu, strychy czy poddaszu. Możesz odnaleźć tam meble, które po renowacji odpowiednimi rękami staną się centralnym punktem salonów, kuchni czy przedpokoju.  Firmy takie jak „Renowacja mebli Warszawa”  nie tylko przywracają piękno dawnego designu. To również ukłon wobec tak bardzo potrzebnej filozofii zero waste.

Zero waste, to ochrona wszystkich zasobów poprzez odpowiedzialną produkcję, konsumpcję, ponowne wykorzystanie i odzyskiwanie wszystkich produktów, opakowań i materiałów, bez ich spalania, oraz bez zrzutów do ziemi, wody lub powietrza, które zagrażają środowisku lub zdrowiu ludzkiemu.  Nasza Stolarnia Warszawa stara się, w miarę naszych możliwości, wdrażać te zasady na co dzień. Zapytaj nas jakie meble nadają się do renowacji.

 

 

skomentuj