Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Tel: +48 796 244 111
Email: aleksander@stolarniawawer.pl

Renowacja drzwi drewnianych

  /  Porady   /  Renowacja drzwi drewnianych

Niestety częstą praktyką czasów minionych było zamalowywanie drewnianych drzwi czy to zewnętrznych czy wewnętrznych litrami farby olejnej w kolorach okropnych. Nie znaczy to wcale, że tak traktowanych elementów stolarki nie można uratować.

Odnowienie drzwi przede wszystkim przywróci ich eleganckich wygląd, a efekt końcowy będzie ozdobą domu lub mieszkania. Oczywiście przed rozpoczęciem prac musisz postanowić czy chcesz zrobić to sam czy skorzystać z usług firmy Stolarz Warszawski. Samodzielna praca nad renowacją drzwi drewnianych na pewno będzie satysfakcjonująca lecz pociągnie za sobą wiele czasu i mnóstwo koniecznych przygotowań.

Zastanów się również czy jesteś w stanie prawidłowo ocenić czy drzwi nadają się do renowacji. Bardzo ważny jest ich stan techniczny. Porysowana czy zmatowiona powłoka malarska nie jest wielkim problemem lecz inaczej ma się sprawa z renowacją drzwi drewnianych z dużymi ubytkami, wypaczonymi. Praca nad nimi może wymagać doświadczenia lub być po prostu niemożliwa do wykonania.

Dlatego też zapraszamy do naszego zakładu Stolarz Warszawski gdzie znajdą państwo fachową pomoc i doradztwo. Kochamy drewno i chcemy się tą miłością dzielić

Renowacja drzwi drewnianych Warszawa

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w kwestii najkorzystniejszych rozwiązań.

comments
  • Victor
    18 października 2019

    Fajne skrzydło drzwi na zdjęciu. U nas w domu same jakieś nowoczesne drzwi Porta, o których za sto lat nikt nie będzie pamiętał. Kiedyś to domy miały to coś jeśli chodzi o wykończenie. Takie elementy warto odnawiać. Po nowoczesnych betonowych bryłach do odnowienia będą tylko tabliczki z numerem posesji.

    reply
skomentuj