Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Tel: +48 796 244 111
Email: aleksander@stolarniawawer.pl

Renowacja mebli – operacja wiosna

  /  Porady   /  Renowacja mebli – operacja wiosna

Drewno w domu wiadomo fajna rzecz. Takie miłe w dotyku i na fotkach wrzucanych na fejsa wygląda ślicznie. Szczególnie to świeżo przywiezione ze stolarni czy własnoręcznie odnowione. Jednak by zachowało swoją fajność na dłużej konieczne jest poświęcenie mu chwili czasu. Tak raz do roku.  

W zależności od formy jakie przybrało drewno w naszym domu na rynku dostępne są nowoczesne środki do konserwacji, które przedłużą żywotność drewnianych mebli, podłóg czy blatów na wiele lat. Najważniejsza jest systematyczność czynności renowacyjnych i nadchodząca wiosna wydaje się być doskonałym terminem na takie czynności.

Raczej nie strzelałeś do swoich mebli w salonie podczas zimowej depresji więc zakładamy, że konieczne będzie gruntowne odkurzanie i w zależności od powłoki ochronnej delikatne jej wsparcie za pomocą środków chemicznych. Jeśli strzelałeś, to polecamy renowację w naszym zakładzie stolarskim Stolarnia Wawer. Renowacja mebli nie ma dla nas tajemnic więc bez problemów zajmniemy się Twoim meblem.

Jeśli posiadasz taras lub balkon z elementami wykonanymi z drewna sprawa będzie bardziej pracochłonna. Dokładnie obejrzyj wszystkie elementy. Każdy ubytek zeszlifuj i zabezpiecz preparatem antygrzybowym. Malowanie na nowo może chwilę poczekać. Taka inspekcja, przeprowadzana raz na rok, pozwala drewnu zachować swoje użytkowe walory na wiele wiele lat.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu Stolarnia Wawer Trakt Lubelski 46 04-870 Warszawa

Tel: +48 796 244 111
Email: aleksander@stolarniawawer.pl

 

 

 

comments
 • Ragnar
  3 lutego 2020

  Wpis niby nie odkrywczy lecz potrzeba przypominania o dbaniu o drewno zawsze konieczna. Chyba, że ktoś chce dokładać ciągle do interesu i kupować ciągle nowe meble czy inne elementy.

  reply
 • Antek Policmajster
  4 lutego 2020

  Pisząc żartobliwie, to gdybyśmy wszyscy dbali o nasze drewniane akcesoria to stolarnie zostałyby bez pracy 🙂 I co to by było ? Lasy zarosły by cały świat 🙂 Tylko renowacja mebli i tylko renowacja mebli to trochę nudne zawodowo 🙂 🙂

  reply
skomentuj