Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Meble drewniane Warszawa

  /  Meble drewniane   /  Meble drewniane Warszawa

Atrakcyjne i ciepłe wnętrze mieszkania lub domu tworzą przede wszystkim odpowiednio dobrane meble. Jeśli poszukiwania, w sieciowych sklepach i katalogach, mebli z duszą i o nieprzeciętnej trwałości zakończyły się porażką nie ma co załamywać rąk.

Radzimy usiąść przy stole z kubkiem dobrej herbaty i spróbować narysować mebel swoich marzeń i potrzeb. Nie musisz znać się na rodzajach drewna ani na rysunku technicznym. Nie zaprzątaj sobie głowy sposobami łączenia drewna ani sposobami jego konserwacji. Po zostawmy na boku kwestie połysku lub jego brak. Możesz również przysłać referencje mebla, który byś chciał wraz z wymiarami, a my postaramy się wykonać dla Ciebie meble na wymiar.

Po prostu gdy już skończysz rysować skontaktuj się z nami. W Stolarzu Warszawskim jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Jesteśmy ciekawi Twoich pomysłów.

Na podstawie Twojego projektu zaproponujemy mebel, który będzie przede wszystkim oryginalny, a dzięki dobranym materiałom prawdopodobnie zostanie z Tobą i Twoją rodziną na wiele lat. Tak jak to powinno dziać się z meblami z duszą.

Wykonany konsole, komody, szafy, stoły, krzesła, witryny i inne meble, które będą odbiciem Twojej osobowości. Co najważniejsze będą MADE IN TY czyli oryginalne i wyjątkowe.

Lubimy drewno dlatego tworzymy w nim. Lite drewno jest niezwykłym materiałem, z którego można zrobić niemal wszystko. Tworzymy w drewnie krajowym jak i w egzotycznym.

Zapraszamy również do pracowni w Warszawie, gdzie będziemy mogli omówić projekt oraz szczegóły zamówienia.

Skontaktuj się z nami. Zrobimy Twoje meble dla Ciebie

Meble drewniane na zamówienie

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w kwestii najkorzystniejszych rozwiązań.

comments
 • Piter
  26 września 2019

  Zawsze z zainteresowaniem oglądam nowoczesne aranżacje z użyciem drewna. Zarówno w miejscach użyteczności publicznej jak i w mieszkaniach przyjaciół. Wszystko oczywiście zależy od wielkości i grubości portfela. Opcją ekonomiczną jest renowacja mebli. Ekonomiczną lecz wcale nie gorszą. Pozdrawiam ekipę Stolarni Wawer i wszystkich drewno maniaków.

  reply
  • Student
   9 października 2019

   Jako studenta na tą chwilę mnie po prostu na to nie stać 🙂 Nie znaczy to jednak, że nie podglądam co się dzieje na rynku i mam parę swoich pomysłów na aranżacje mieszkania przyszłości. Celuje w styl lat 70/80 choć kto wie co za kilka lat będzie modne.

   reply
  • Ala Kot
   22 października 2020

   Ja chyba też skorzystam z ich pomocy. Mam już od dawna pomysł na stolik, tylko nie moglam znaleźć wykonawcy

   reply
  • Gwidon Senior
   9 listopada 2020

   Ja w Stolarni Wawer zamawiałem regał na książki – wyszedl wspaniale. Z pewnością wrócę tu z kolejnymi zamówieniami

   reply
skomentuj