Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Projektowanie mebli Warszawa

  /  Projektowanie mebli Warszawa

Projektowanie wyjątkowych mebli

Wasz oryginalny pomysł na mebel nie musi kończyć żywota jako szkic przypięty do lodówki. Pierwsze spojrzenie na nowe mieszkanie nie musi kończyć się przeglądaniem katalogów meblarskich sieciówek.

Polecamy raczej wpisać w wyszukiwarkę hasło: Projektowanie mebli Warszawa i trafić do naszej stolarni. Świadomi ograniczeń jakie niesie ze sobą rzemiosło stolarskiej deklarujemy pomoc w wykonaniu nawet najbardziej ekscentrycznych pomysłów meblarskich. Jedyne co może nas powstrzymać to powierzchnia waszego domu lub mieszkania.

To dla was tworzymy oryginalne i niepowtarzalne meble, które są naszymi ambasadorami w waszych domach.

 

Projektowanie mebli  w Warszawie, to trudny i wymagający rynek. Nie oglądając się jednak  na nikogo stale zwiększamy bazę zadowolonych i wracających do nas klientów. Nasi klienci, to ludzie zmęczeni rutyną meblarskich oczywistości, którzy traktują swoje domostwa jako miejsca do życia, a nie do wegetacji.  Nasi klienci nie raz, poprzez swoje projekty, otwierali nam oczy na możliwości jakie kryją się w drewnie i wytrącali nas z rzemieślniczej rutyny.

Zaproś nas do siebie i opowiedz nam jak umeblowane widzisz swoje mieszkanie. Razem przedyskutujemy możliwości, ustalimy terminy i zakres prac Stolarnia Wawer – Projektowanie mebli Trakt Lubelski 46 04-870 Warszawa email: aleksander@stolarniawawer.pl.

Skontaktuj się z nami

Świadczymy szereg usług stolarskich na terenie i w okolicy Warszawy

Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Pracownia,
Email: pracownia@stolarniawawer.pl