Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Renowacja drzwi drewnianych

  /  Porady   /  Renowacja drzwi drewnianych

Niestety częstą praktyką czasów minionych było zamalowywanie drewnianych drzwi czy to zewnętrznych czy wewnętrznych litrami farby olejnej w kolorach okropnych. Nie znaczy to wcale, że tak traktowanych elementów stolarki nie można uratować.

Odnowienie drzwi przede wszystkim przywróci ich eleganckich wygląd, a efekt końcowy będzie ozdobą domu lub mieszkania. Oczywiście przed rozpoczęciem prac musisz postanowić czy chcesz zrobić to sam czy skorzystać z usług firmy Stolarz Warszawski. Samodzielna praca nad renowacją drzwi drewnianych na pewno będzie satysfakcjonująca lecz pociągnie za sobą wiele czasu i mnóstwo koniecznych przygotowań.

Zastanów się również czy jesteś w stanie prawidłowo ocenić czy drzwi nadają się do renowacji. Bardzo ważny jest ich stan techniczny. Porysowana czy zmatowiona powłoka malarska nie jest wielkim problemem lecz inaczej ma się sprawa z renowacją drzwi drewnianych z dużymi ubytkami, wypaczonymi. Praca nad nimi może wymagać doświadczenia lub być po prostu niemożliwa do wykonania.

Dlatego też zapraszamy do naszego zakładu Stolarz Warszawski gdzie znajdą państwo fachową pomoc i doradztwo. Kochamy drewno i chcemy się tą miłością dzielić

Renowacja drzwi drewnianych Warszawa

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w kwestii najkorzystniejszych rozwiązań.

comments
 • Victor
  18 października 2019

  Fajne skrzydło drzwi na zdjęciu. U nas w domu same jakieś nowoczesne drzwi Porta, o których za sto lat nikt nie będzie pamiętał. Kiedyś to domy miały to coś jeśli chodzi o wykończenie. Takie elementy warto odnawiać. Po nowoczesnych betonowych bryłach do odnowienia będą tylko tabliczki z numerem posesji.

  reply
  • Wiktor
   26 listopada 2019

   Każdy ma co się lubi. Stary dom to robota non stop. Pewnie, że renowacja mebli jest fajna ale trzeba pamiętać o jej kosztach i czasochłonności. Oczywiście nie zniechęcam do tego 🙂 Ta moda to akurat doskonały pomysł

   reply
 • Roman - Muranów
  26 listopada 2019

  Miałem 4 komplety drzwi drewnianych w starym domu. Przez lata nakładano na nie warstwa farby za warstwą. Dopiero ekipa z Stolarni Wawer podjęła się a) wytłumaczenia mi, że nie warto wymieniać i b) pięknie doprowadziła je do stanu używalności. Czasem warto wydać trochę więcej pieniędzy, a głównie nie iść na łatwiznę by osiągnąć spektakularny efekt.

  reply
  • Elka
   30 września 2020

   U mnie podobnie. Stare drzwi do domu były całkiem ładne ale tak zniszczone, że zastanawiałam się nad ich wymina. Pracownicy stolani pomogli mi je odnowić i znów wygladają pięknie. Dziękuję!

   reply
 • Adrian
  29 kwietnia 2020

  Trzeba przyznać, że mają Panowie fach w rękach. Renowacja drzwi drewnianych, dębowych udała się. Ubytki przepięknie uzupełnione, mało widoczne, choć przekonałem się, że to podkreśla charakter i wiek drzwi. Jedynie futryny drzwiowe można było ciut lepiej doprowadzić, ale rozumiem, futryn się nie ściągnie do pracowni. Generalnie jestem zadowolony! Profesjonalna ekipa w Warszawie. Dziękuje

  reply
skomentuj