Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Renowacja mebli Warszawa

  /  Renowacja mebli Warszawa

Renowacja mebli drewnianych

Stare meble kryją w sobie duszę. Prawdziwość tego stwierdzenia odkrywamy codziennie w swojej pracy. Zaniedbane fotele, kredensy czy stoliki tylko czekają na Twoją decyzję by przywrócić im oryginalny blask.

Zasługują na to po latach traktowania ich po macoszemu lub o zgrozo malowania ich farbą olejną. Często też są jedynymi pozostałymi egzemplarzami po nieistniejących już zakładach stolarskich. Udowadniają również, że pewne wzornictwo użytkowe jest ponadczasowe . Wiekowa historia Warszawy, jej wielokulturowość i zmiany demograficzne uwidaczniają się w naszym warsztacie przy kolejnym projekcie pod nazwą renowacja mebli.

W waszych mieszkaniach, strychach czy piwnicach mogą zalegać meble, które po odpowiedniej renowacji odpowiednimi rękami staną się centralnym punktem salonów, kuchni czy przedpokoi.  Renowacja mebli Warszawa , to nie tylko sposób na przywracanie piękna dawnego designu. To również ukłon wobec filozofii zero waste.

Zero waste, to ochrona wszystkich zasobów poprzez odpowiedzialną produkcję, konsumpcję, ponowne wykorzystanie i odzyskiwanie wszystkich produktów, opakowań i materiałów, bez ich spalania, oraz bez zrzutów do ziemi, wody lub powietrza, które zagrażają środowisku lub zdrowiu ludzkiemu.  Nasza Stolarnia Warszawa stara się, w miarę naszych możliwości, wdrażać te zasady na co dzień.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Do zobaczenia i usłyszenia  Stolarnia Wawer – Renowacja mebli Trakt Lubelski 46 04-870 Warszawa email: aleksander@stolarniawawer.pl

Skontaktuj się z nami

Świadczymy szereg usług stolarskich na terenie i w okolicy Warszawy

Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Pracownia,
Email: pracownia@stolarniawawer.pl