Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Nietypowe meble z drewna

  /  Porady   /  Nietypowe meble z drewna

Polacy coraz chętniej stawiają na nieszablonowe aranżacje wnętrz. Umieszczają w nich niepowtarzalne meble albo dodatki, które nadają pomieszczeniom mieszkalnym niepowtarzalną, domową atmosferę. Jeśli Ty również marzysz o meblach, których nikt inny nie będzie miał, skorzystaj z usług Stolarni Wawer.

Zamów mebel z drewna

Pierwszym krokiem do posiadania niezwykłych mebli jest zgłoszenie się do Stolarni i zamówienie ich. Musisz powiedzieć, jak najdokładniej, czego oczekujesz od stolarzy, aby mogli oni wykonać Twoje zamówienie. Poinformuj też o tym jaki to ma być mebel, z czego powinien być wykonany i jak miałby wyglądać.

Projekt

Kolejnym krokiem jest wykonanie projektu mebla z drewna. Tym zajmuje się specjalista pracujący w Stolarni. W projekcie znajdą się wszystkie Twoje zalecenia, o ile połączenie ich jest możliwe. Po wykonaniu projektu wstępnego otrzymasz zapytanie czy taki właśnie mebel spełnia Twoje oczekiwania. Na tym etapie możesz wprowadzić swoje uwagi, które zostaną uwzględnione w kolejnym projekcie.  Propozycje wykonania mebla z poprawkami otrzymasz w umówionym wcześniej terminie. Kolejne zmiany i poprawki możesz dodawać do momentu ostatecznej akceptacji projektu.

Wykonanie i montaż

Kolejnym etapem jest wykonanie mebla. W pracowni stolarskiej  powstają kolejne elementy, a następnie są one łączone i montowane w całość. Gotowy mebel możesz odebrać, przewieźć do domu i cieszyć się jego wyglądem. Jeśli zamówiony mebel jest dużych rozmiarów lub jego montaż jest skomplikowany możesz poprosić stolarzy o wizytę w Twoim domu, gdzie pomogą go zainstalować..

Zamawiając meble w Stolarni możesz być pewny, że Twoje mieszkanie będzie wyposażone nietypowo. Nikt poza Tobą nie będzie miał w swoim domu identycznych dodatków.

Zapraszamy do kontaktu z nami:

Stolarnia Wawer

comments
 • Edward z Leszna
  22 października 2020

  W moim domu mam stolik kawowy zrobiony na zamówienie. Powształ szybko i wygląda świetnie. Stolarze ze Stolarni Wawer spisali się na medal

  reply
  • Emilka O.
   9 listopada 2020

   Ja mam nietypowe fotele. Wprawdzie nie były wykonane na zamówienie ale kupione na pchlim targu. Niemniej jednak nikt nie ma takich jak ja 😉

   reply
skomentuj