Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Drobne prace stolarskie

  /  Stolarnia   /  Drobne prace stolarskie

Na początku wydawało się, że pójdzie sprawnie. Ekipa remontowa zaklepana odpowiednio wcześnie z zapałem zabrała się do demolki starej podłóg i drzwi Specjalnie nie zmartwiłam się gdy powiedzieli, że nie będą w piątek bo coś tam gdzieś tam poprawią bo wie Pani jacy to ludzie upierdliwi są. Zamówiona firma przywiozła paczki z panelami, a inna firma przywiozła drzwi.

Z piątku zrobił się poniedziałek, z poniedziałku tydzień, a w drugim tygodniu to Ja byłam tą upierdliwą babą(…)  Ewa

Tak właśnie zaczęła się nasza przygoda z poprawkami po pseudo fachowcach. W przypadku pani Ewy okazało się na przykład, że nasi poprzednicy zdecydowali o demontażu drzwi, które doskonale nadawały się do pełnej renowacji. Źle obliczono również ilość materiału na podłogę i nieprawidłowo dopasowano kolorystycznie listwy.

W pracy kierujemy się zasadą, że warto pomagać więc jeśli jesteś w sytuacji awaryjnie, to nie zawahaj się skontaktować z nami. W miarę możliwości ( czas i inne zobowiązania ) postaramy się pomóc lub doradzić. Nie ukrywamy, że w ten sposób powiększa się nasza baza zadowolonych klientów.

Stolarz Warszawski przytnie, poprawi, zamontuje i poradzi.

Drobne prace stolarskie

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w kwestii najkorzystniejszych rozwiązań.

comments
 • Natalia Wola
  25 września 2019

  Wysłałam na kontakt namiary na mnie. Story of my lajf jeśli chodzi o opisaną historię. Dokładnie tak miałam. Dodam jeszcze panów cuchnących piwskiem od rana i kierowniczo to, kierowniczko tamto. Jeśli panowie ( a może i panie ) spiszecie się ( po przyjęciu zlecenia ) to z przyjemnością będę polecać was dalej. W Warszawie i okolicy moim zdaniem brak firmy, która wykona drobne prace stolarskie na wysokim poziomie, a nie na odpierdziel. Czekam na kontakt zwrotny i do usłyszenia

  reply
  • mieszkaniec
   18 października 2019

   I 90 procent ma minę jakby łaskę nam robiło, że przyszło na robotę. Ja rozumiem, że chodzi o drobne prace tzw. duperele lecz zapłata za nie nie jest jak za duperele tylko za poświęcony czas. Proszę o opinie po wykonaniu zadania. Warto mieć namiar na firmę, która podchodzi do każdego zlecenia profesjonalnie. Rozumiem, podkreślam, że trzeba za nie zapłacić dobrze.

   reply
 • Eryk Wiking
  3 grudnia 2019

  Doceniam i cenię ekipy stolarskie ( czasem jednoosobowe), które podejmują się małych prac stolarskich. Takie usługi często ratują ludziom życie. Dosłownie 🙂 Nie każdy od razu potrzebuje położenia boazerii czy nowego mahoniowego stołu z rzeźbionymi nogami

  reply
  • Anika
   30 września 2020

   Problem w tym,, że wielu stolarzy nie ma ochoty na drobnme prace. Stolarz przyszedł zrobił w moim domu drzwi ale zamontował źle klamkę. Dostał kasę za drzwi i już się nie pokazał. do przymocowania klamki musiałam zaprosić innego speca.

   reply
   • Tadek
    10 listopada 2020

    Niestety partacze zdarzają się w każdym zawodzie. Na szczęście stolarze ze Stolarni Wawer sprawdzają się w 100%. Wiem to z własnego doświadczenia

    reply
skomentuj