Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Meble na wymiar Warszawa

  /  Meble na wymiar Warszawa

Drewniane meble na wymiar

Od wielu lat wykonujemy dla naszych klientów meble na wymiar. Z naszego zakładu wyszły garderoby, szafki kuchenne, kompletne kuchnie czy szafy. Pracujemy w różnych technikach i korzystamy z całej gamy dostępnego surowca.

Doceniamy decyzje naszych klientów o nie kupowaniu do domu seryjnych mebli dlatego do swojej pracy nad zleconymi meblami podchodzimy wg. zasad starego warszawskiego rzemiosła.  Dzięki bogato wyposażonej pracowni stolarskiej i sieci sprawdzonych kooperantów jesteśmy w stanie realizować najbardziej złożone konstrukcje. Nasze meble pod wymiar to rozwiązanie, które pozwoli wam stworzyć wymarzone meble i wykorzystać każdy centymetr dostępnej przestrzeni.

Nie boimy się wyzwań. Nawet najbardziej ekscentryczne meble na wymiar nie odstraszają nas, a wręcz przykuwają naszą uwagę. Cechuje nas szczerość więc jeśli  mebel wyda nam się niefunkcjonalny czy nawet zbędny postaramy się razem z wami wypracować kompromis.  Chcemy aby nasza praca poskutkowała waszym poleceniem. By kontakt z waszego telefonu – Meble na wymiar Warszawa krążył po naszym mieście.

Zaproś nas do siebie na kubek herbaty. Pomierzymy, wymierzymy i wszystko ustalimy  Stolarnia Wawer – Meble na wymiar Trakt Lubelski 46 04-870 Warszawa email: aleksander@stolarniawawer.pl

Skontaktuj się z nami

Świadczymy szereg usług stolarskich na terenie i w okolicy Warszawy

Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Pracownia,
Email: pracownia@stolarniawawer.pl