Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Tel: +48 796 244 111
Email: aleksander@stolarniawawer.pl

Nieprzeciętne meble drewniane

  /  Meble drewniane   /  Nieprzeciętne meble drewniane

Atrakcyjne i ciepłe wnętrze mieszkania lub domu tworzą przede wszystkim odpowiednio dobrane meble. Jeśli poszukiwania, w sieciowych sklepach i katalogach, mebli z duszą i o nieprzeciętnej trwałości zakończyły się porażką nie ma co załamywać rąk.

Radzimy usiąść przy stole z kubkiem dobrej herbaty i spróbować narysować mebel swoich marzeń i potrzeb. Nie musisz znać się na rodzajach drewna ani na rysunku technicznym. Nie zaprzątaj sobie głowy sposobami łączenia drewna ani sposobami jego konserwacji. Po zostawmy na boku kwestie połysku lub jego brak.

Po prostu gdy już skończysz rysować skontaktuj się z nami. W Stolarzu Warszawskim jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Jesteśmy ciekawi Twoich pomysłów.

Na podstawie Twojego projektu zaproponujemy mebel, który będzie przede wszystkim oryginalny, a dzięki dobranym materiałom prawdopodobnie zostanie z Tobą i Twoją rodziną na wiele lat. Tak jak to powinno dziać się z meblami z duszą.

Wykonany konsole, komody, witryny i inne meble, które będą odbiciem Twojej osobowości. Co najważniejsze będą MADE IN TY czyli oryginalne i wyjątkowe.

Skontaktuj się z nami. Zrobimy Twoje meble dla Ciebie

Meble drewniane na zamówienie

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w kwestii najkorzystniejszych rozwiązań.

skomentuj