Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Od kubka herbaty po meble na wymiar

  /  Porady   /  Od kubka herbaty po meble na wymiar

Przygoda z meblami z drewna na wymiar może zacząć się od kubka herbaty. Chociaż może nie. Zaczyna się chyba wcześniej. Najpierw jest to taka zwykła myśl, że może zamiast seryjnego mebla, pomyśleć o czymś innym. Może nawet czymś szalonym, co pozwala trochę inaczej spojrzeć na wnętrze, w którym się przebywa. Chciałoby się inny kolor na przykład małej, zgrabnej szafki pod nocną lampkę. W trochę innym kształcie, niż to proponują katalogi meblarskie. Stolarnia Warszawa zna ten ból i już dawno temu znalazła na to lekarstwo.

 

No bo czy z meblami z litego drewna zdarza się, że ni stąd, ni zowąd, nagle spełniają nasze najwybredniejsze gusta? Raczej nie, prawda? Raczej jest to często sprawa pewnego kompromisu. Jesteśmy w stanie zrezygnować z części naszych wyobrażeń, żeby ostatecznie na wpół wymarzony mebel pojawił się w naszym otoczeniu.

 

Jeżeli kompromis nie wystarcza

 

Ale co zrobić, jeżeli kompromis nam nie wystarcza? Z różnych powodów. Mamy dość kompromisów, bo ostatnio w naszym życiu zdarzyło się ich zdecydowanie za dużo. A może po prostu uznajemy, że są takie dziedziny w naszym życiu, które wcale nie wymagają tego, aby rezygnować z własnych marzeń i wyobrażeń. A może najzwyczajniej w świecie po prostu chcecie tę przykładową szafkę pod nocną lampkę według własnego, niepowtarzalnego gustu i smaku. I co wtedy?

 

Meble na wymiar

 

Wtedy właśnie odpowiedzią są meble na wymiar. I wtedy też jest czas na herbatę. A dokładnie na gorący kubek tego popularnego napoju. Stolarnia Wawer, jej pracownicy, z przyjemnością dadzą się zaprosić na łyk herbaty, wysłuchają co i jak powinno zostać zrobione. Następnie zbiorą wszystkie wymiary potrzebne do realizacji i niemal sprawa gotowa. Dopiją herbatę, upewnię się, czy aby cały ekscentryzm tej wymarzonej szafki został przez nich dobrze zrozumiany i po kłopocie. Kompromisy znikają, marzenia zaczynają nabierać realnych kształtów, a szafka pod nocną lampkę już wkrótce, już za chwilę wypełni wnętrze nie tylko samą sobą, ale również waszą pomysłowością.

 

Jeszcze więcej

 

Ktoś oczywiście mógłby zapytać, a gdyby to był zupełnie inny pomysł. Zamiast zgrabnej szafki pod lampkę nocną – bardziej skomplikowana konstrukcja. Czy wtedy też można liczyć na ten sam schemat? Czyli, że najpierw pomysł rodzi się w jakimś wnętrzu, potem ten pomysł przedstawiamy, a Stolarnia Warszawa zajmuje się resztą? Oczywiście. Nie ma co do tego żadnej wątpliwości. Warszawskie rzemiosło pod tym względem nie zawodzi. Każdy nawet najbardziej wymyślny projekt zostanie zrealizowany. Począwszy od szafki pod nocną lampkę po garderobę, kompletną kuchnię, a nawet jeszcze więcej. To jeszcze więcej zależy zdecydowanie od waszej pomysłowości.

 

Zapraszamy do kontaktu z pracownią stolarską w Warszawie.

skomentuj