Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Renowacja mebli przez postarzanie

  /  Porady   /  Renowacja mebli przez postarzanie

Uwierz nam, że nastąpi taki czas gdy twoje meble mimo, iż nadal bez zarzutu wypełniają powierzone im funkcje, zobojętnieją Ci całkowicie lub, w skrajnym przypadku, wzbudzą w tobie uczucie niechęci i chęci do zmian.

Filozofią naszej firmy, Stolarnia Wawer, jest jak najmniejszy konsumpcjonizm przy promowaniu ekologicznego nurtu recyklingu i zero waste. Postarzanie mebli, nadając im nowy „imidż” wydaje się doskonale wpasowywać w ten trend.

Zanim więc zaczniesz przeglądać katalogi i pakować kanapki na całodniową wyprawę do sklepów meblarskich pozwól naszej stolarni warszawskiej ocenić co masz w przysłowiowym garażu.

Postarzanie mebli czy drewna, to dla nas renowacja mebli. Dobranymi kolorami i technikami możemy odmienić  również poszczególne  elementy wyposażenia wnętrz takie jak drzwi, framugi, karnisze. Postarzając, czy to mebel czy framugę możemy przykryć niedoskonałości zarówno materiału jak i wykonania. Nawet banalna ( dla niektórych ) okleina może otrzymać szlachetny glamour.

Oczywiście możesz cały proces wykonać sam. W sieci znajdziesz poradniki, opisy produktów i technik. Stolarnia Wawer z miasta Warszawa ma jednak w drewnie czarny pas i z przyjemnością zaprezentujemy Ci nasze kung fu.

Daj drugą szansę drewnu w swoim domu. Zapraszamy

Renowacja mebli przez postarzanie Warszawa

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w kwestii najkorzystniejszych rozwiązań.

comments
 • Laura
  3 stycznia 2020

  Pierwszy raz słyszę o takiej praktyce. Widziałam meble stylizowane na starsze lecz wydawało to się bardzo skomplikowaną techniką. Jeszcze raz okazuje się że warto czytać i szukać, a proste sposoby są najskuteczniejsze przy renowacji mebli.

  reply
  • Tato
   23 stycznia 2020

   Mamy z żoną całą altanę w takim stylu zrobioną. Świetny efekt w połączeniu z soczystą zielenią wiosny i wczesnego lata. Proces ten nazywamy w domu renowacją mebli na opak 🙂 Jeśli chcesz samej pobawić się, to polecam trenować na jakimś mniejszym obiekcie. Wszak praktyka czyni mistrza.

   reply
 • Miłośnik Prowansji
  10 listopada 2020

  Mój dom jest urządzony w stylu prowansalskim. Jest też sporo mebli postarzonych. Wyglądają bardzo domowo i ciepło.

  reply
skomentuj