Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Renowacja Mebli Warszawa – planowanie

  /  Meble drewniane   /  Renowacja Mebli Warszawa – planowanie

No to zaczynamy – dziarski okrzyk przeciął wielkopłytowe mieszkanie gdzieś w Warszawie stolicy państwa Polan gdzie walutą jest ciągle polski złoty a nie kosmopolityczne ełro.

Jeszcze pół godziny temu miałem wątpliwości co do całej operacji ( taki rym częstochowski ) ale patrząc jak ekipa, z nadrukowanym hasłem na plecach Renowacja Mebli Warszawa, podnosi dziadkowy kredens zacząłem wierzyć, że się uda. Oto przedwojenny mebel, który był w mieszkaniu lubej od zawsze zaczął przemieszczać się w stronę wyjścia.

Tak, to jest, że w życiu trzeba zrobić następny krok – rzuciłem w kierunku najlepszej z połówek lecz zamilkłem speszony widząc kpiący wyraz jej twarzy. Riposta nadeszła błyskawicznie – Weź Marek przestań. Kto marudził, że pamięta marszałka, że dziadek, że zniszczą, że itp itd. Pranie lepiej wywieś, a ja z chłopakami ustale co i jak do końca. 

I zeszła przed blok gdzie właśnie wspomniani wcześniej panowie dwaj ładowali za pomocą windy do busa „pacjenta” do odnowy. Za łatwo poszło – mruknąłem do siebie podgłaśniając radio obserwując jak auto z logiem Renowacja Mebli Warszawa wytacza się z osiedla. Plan opracowany przez Piotrka już drugi raz zadziałał perfekcyjnie. Wystarczyło przy odnawianiu drzwi sprawić wrażenie organizacyjnego chaosu, a przy planowaniu renowacji kredensu regularnie marudzić, aby to żona przejęła ster i wszystko załatwiła za pomocą outsourcingu. Za proste.

I wtem, w pełnej świadomości, że nie jest się najinteligentniejszą formą białka na tych metrach kwadratowych, zmroziła mnie myśl, że całkowicie nie wiem jaki Ona realizuje plan. Bo to, że jakiś realizuje, to rzecz pewna

comments
 • On i Ona
  25 września 2019

  Uśmiałem się serdecznie. U nas przy renowacji mebli była pełna kooperacja między On i Ona. Mieliśmy podobne wątpliwości czy ekipa od renowacji da radę bez strat w ludziach zabrać meble z mieszkania lecz obyło się bez większych dramatów. Podobnie przy wnoszeniu. A wyszło im przepięknie i uczciwie napiszę, że przerosło to nasze oczekiwania. Jednak Stolarnia Warszawska wie co robi i może jakiś program w TVN pt. Renowacja mebli warszawa – sezon pierwszy ? Oglądałbym z połowicą

  reply
  • Agent 008
   18 listopada 2019

   Oglądając będziemy pamiętać skąd wyszedł pomysł. Ja ze swoimi oknami mogę wystąpić w odcinku pod tytułem – Nie umiesz ? Nie ruszaj. Odwaliłem taką piękną katastrofę, że stolarz aż zacierał ręce śmiejąc się do rozpuku. Na szczęście był fachurą na schwał i dał radę. Proszę pamiętać o mnie pisząc scenariusz.

   reply
 • Znajomy z podstawówki
  7 listopada 2019

  Tyż bym oglądał. Myślę, że jest nisza na taki program 🙂 Całkiem już poważnie muszę pochwalić team Stolarnia Warszawska za wybicie mi z głowy pozbycia się drzwi wejściowych. Służą teraz jako ozdoba ściany i oczko bieleje z zazdrości niektórym

  reply
  • Towarzysz
   18 listopada 2019

   Jestem tu dla zdjęcia kotka lecz po krótkiej lekturze inaczej patrzę na mojego flagowca z epoki triumfów towarzysza Gierka czy Gomułki. Widzę w nim potencjał i poważnie kołacze mi się w głowie renowacja mebla. Siła sugesti level master.

   reply
  • Oliwka
   10 listopada 2020

   Warto czasami poszukać wsparcia u specjalistów 😉

   reply
 • Rozalia
  18 lutego 2020

  Również do wejścia zachęciło mnie zdjęcie kotka, ciekawy pomysł na przykucie uwagi. Na szczęście nie okazało się to zmarnowanym czasem bo artykuł świetny! Myślę, że posiadanie pupili zwiększa częstotliwość renowacji mebli, więc jest tu kot nie bez powodu. Sama osobiście posiadam 3 kociaki i potrafią zrobić dużo szkód na mebelkach. Ale to nie sprawia, że przestaje je kochać. Pójdę za waszą radą i zacznę PLANOWAĆ renowacje.

  reply
skomentuj