Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Renowacja drzwi Warszawa- co musisz wiedzieć ?

  /  Bez kategorii   /  Renowacja drzwi Warszawa- co musisz wiedzieć ?
Renowacja drzwi Warszawa

Przed wymianą drzwi drewnianych w Twoim mieszkaniu warto sprawdzić czy aby na pewno nie nadają się do renowacji. W większości przypadków stwierdzisz, że tak. Wynika to z prostego faktu, iż drewno to bardzo wytrzymały materiał, a litry położonej na nim farby olejnej kryją jego prawdziwe piękno. 

Renowacja drzwi drewnianych przywraca im pierwotne piękno, a dzieki dostępnym na rynku farbą czy lakierom możemy uzyskać całkiem nowy wygląd lub kolor.

Solo czy fachowcy ?

Mimo iż operacja usuwania starej farby czy lakieru na pierwszy rzut oka może wydawać się łatwą i nieskomplikowaną, to na pierwszy raz radzimy by wezwać firmę posiadającą doświadczenie w podobnych operacjach. Nie umiejętne operowanie narzędziami może uszkodzić drzwi w stopniu nawet nieodwracalnym.

Problemem mogą być również ubytki, które stwierdzimy podczas oglądu powierzchni przeznaczonej do renowacji. Wybór materiału właściwego do wypełnień, sposób jego nanoszenia mogą laikowi ( mimo niekwestionowanych dobrych chęci ) nastręczyć zniechęcających trudności.

Renowacja drzwi Warszawa Stolarnia Wawer

W naszym zakładzie od lat zajmujemy się renowacją mebli i przywracamy im dawną świetność. Realizujemy z pozoru niemożliwe odnowy mebli skazanych na wyrzucenie i zapomnienie.  Dlatego przed ostateczna decyzją dotycząca Twojego mebla prosimy o kontakt z nami. Możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo i realistyczny osąd sytuacji. Zapraszamy do kontaktu

 

 

comments
 • Tymek
  25 września 2019

  U mnie w bloku będzie trudno o tak efektowne realizacje lecz od kilku tygodni rozglądam się za meblami pod innym kontem. Już nie muszą świecić i itp 🙂 Teraz oglądam je pod kątem możliwej renowacji. To w sumie niezłe hobby i zabawa. Jak domyślam się renowacja mebli w Warszawie, to dość konkurencyjny rynek lecz z pierwszym łupem wybiorę się do was

  reply
 • Ociec Polak
  25 września 2019

  Zawsze na fejsie czy na innym pintreście oglądam przepięknie odrestaurowane lub odnowione drzwi. Teraz widzę, że taka „operacja” jest na wyciągnięcie ręki także u nas. I to od dawna. Muszę się policzyć i w końcu zdecydować na wykonanie takiej renowacji drzwi. Może ktoś opowie tutaj o swoich doświadczeniach w podobnej renowacji w Warszawie ?

  reply
  • Matka Polka
   9 grudnia 2019

   Robiłem komplet latem. Panowie zabrali i oddali gotowe. Trochę zamieszania było z futrynami lecz efekt jest tego warty. Właśnie patrzę na niego i widzę, że było totalnie warto. Polecam odnawianie drewna i przywracanie mu dawnego blasku.

   reply
 • K&B
  4 października 2019

  Super sprawa. Zapamiętam waszą firmę i skorzystam przy najbliższej okazji. Polujemy z Beatą na stolik rtv ala PRL i czym bardziej czytam tym bardziej wierzę, że renowacja będzie mogła pomóc w przywróceniu oryginal look naszemu mebelkowi. Powodzenia i do usłyszenia

  reply
 • Rzemieślnik z innej branży
  12 grudnia 2019

  Widziałem parę odnowionych mebli przez tą ekipę rzemieślników i robiły one wrażenie. Dla takiego laika jak ja, to prawie magia. Rzadko bowiem zdajemy sobie sprawę, że drewno posiada aż takie możliwości poddawania się renowacji. Tymczasem w dobrych rękach, po odpowiednich zabiegach wygląda nawet lepiej niż nowe 🙂

  reply
 • Karol Warszawa
  22 października 2020

  Korzystałam z usług Stolarni w renowacji moich drzw wejściowych. Sprawili się świetnie Polecam

  reply
skomentuj