Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Solidne meble Warszawa

  /  Bez kategorii   /  Solidne meble Warszawa

Nic nie było.Wykupili – mówisz jej szybko w progu i masz nadzieję, że nie zauważyła plamy po hot dogu z marketu budowlanego.  Ściągając buty wizualizujesz sobie jak przewraca oczami, a w Twojej głowie zaczyna po prostu brakować wymówek.

Marek z Anka mają regał z sieciówki i są bardzo zadowoleni – w progu dużego pokoju dociera do Ciebie słyszana tygodniami mantra. To się przeprowadź i przekonaj się co znaczą solidne meble na wymiar– mruczysz pod nosem i potykasz się o kupione kiedyś dzieła zebrane Prusa. Wiesz, że koniec jest bliski. Nerwowo przeszukujesz kieszenie w poszukiwaniu karteczki z namiarem na stolarnie w Warszawie.

Tak dalej być nie musi. Jesteśmy gotowi Wam pomóc.

W tysiącach polskich domów trwa ciche cierpienie niezliczonej rzeszy książek, które wegetują na podłogach, ściśnięte w kartonach czekają na rozpakowanie po kolejnej przeprowadzce czy też ofiarnie wyrównują poziom stolika kawowego. W tym czasie ich właściciele żyją w błędnym przeświadczeniu, że solidne meble na wymiar w Warszawie są poza ich zasięgiem.

Stolarnia warszawa Wawer

Tymczasem w naszym zakładzie stolarskim czekamy by wykonać dla was, według waszego pomysłu, regały i półki do waszego mieszkania. Z naszym doświadczeniem i waszą wyobraźnią nie może się nie udać.

Jeśli chcesz mieć mebel made in Ty, to Stolarnia Wawer Warszawa jest miejscem gdzie zamówisz oryginalne meble. Nie boimy się wyzwań i mamy otwarte głowy. Zaproś nas do siebie i razem rozwiążemy wasz problem. Będziesz zadziwiony/a jak wspólnymi siłami szybko zmienimy się w kreatywny i efektywny team.

Solidne meble Warszawa

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w kwestii najkorzystniejszych rozwiązań.

comments
 • Zdzisław
  26 września 2019

  Faktycznie kupić dobry regał to problem. Szczególnie jeśli chodzi o regał na tzw. całą ścianę. Oczywiście do tego dochodzi kosmiczna cena. Może faktycznie dobrym wyborem jest regał na wymiar. Przeglądając takie media jak pinterest można podpatrzeć wiele oryginalnych rozwiązań. Na pewno się z państwem skontaktuje ale wiadmo, że cena będzie wyznacznikiem

  reply
 • Lokator
  12 grudnia 2019

  Rozwiązaniem jest tylko regał na wymiar. Z doświadczenia wiem, że nie da rady nic dopasować tak by wykorzystać całą powierzchnię bez strat miejsca. Trzeba zamawiać. Raz zaboli po kieszeni ale będzie służyć wiecznie. No chyba, że wynajmujecie mieszkanie i nie da rady go później zdemontować. Tak też bywa.

  reply
 • Radosław
  18 lutego 2020

  Super rozwiązanie, przy dobrym dbaniu o mebel może posłużyć nawet kilka czy kilkanaście lat. Kupowanie mebla po niższej cenie nie musi być zawsze najbardziej ekonomiczną rzeczą, z doświadczenia wiem, że takie „składane” meble lubią się po prostu po 2/3 latach same złożyć 🙂 . Polecam jak najbardziej wizyty u stolarzy. Wyroby służą, nie na lato, tylko na lata 🙂 .

  reply
skomentuj