Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Miłość do renowacji w czasach koronawirusa

  /  Porady   /  Miłość do renowacji w czasach koronawirusa

Kocham go… Kocham go ….. – jak mantrę powtarzam od kilku dni, a mój osobisty diabeł w głowie szepcze, że między miłością, a nienawiścią jest cienka linia.

Od lat pracuje zdalnie i na własny rachunek więc widmo domowej kwarantanny mi nie straszne. Jestem w tej lepszej sytuacji, że mam umowę o pracę z stabilną firmą, która zapowiedziała, że damy radę i wypłatę przelała na zaś. Czy zatem nasze mieszkanko jest oazą spokoju wśród szalejących fal ? Niestety nie.

Domyślacie się, że serce moje również rozpoczął kwarantannę i zamiast wycierać welur kanapy korzystając z pakietów Tv ruszył z kolejnym etapem operacji Renowacja Mebli. Zimą, przepraszam wczesną wiosną, w bloku spółdzielczym.

Źrenica mych oczu i złodziej mego serca właśnie na rozłożonej folii budowlanej rozkłada papiery ścierne, bejco-lakiery i co tam jeszcze skrzętnie poukrywał po ostatnich katastrofach remontowych w stylu zrób to sam. Coś tam mruczy pod nosem i skrzętnie zapisuje w notesie.

Uwierzcie mi jestem na krawędzi i jedyna pomoc, to dobry serial w VOD z motywem ukrycia zwłok w mieszkaniu 😉 Rozsiadam się więc na wzgardzonej przez niego kanapie i rozpoczynamy nasze Igrzyska Śmierci.

My jednak swoja miłość przekładamy w renowację.

W Warszawie w naszej pracowni trwają nieprzerwalnie prace stolarzy nad odkryciem tego co kiedyś zostało zakryte grubą warstwą farby olejnej. Odkrywamy uroki pięknego drewna, fakturę, słoje oraz kształty. Renowacja mebli, drzwi, futryn, schodów, stołów, foteli to niezwykły proces, w którym można na nowo pokazać światu piękno pracy projektanta i stolarza z dawnych lat. Stolarnia Wawer z Warszawy poleca się do odnowienia Waszych pięknych mebli. Zapraszamy.

comments
 • Rafael van der Vard
  29 kwietnia 2020

  Nadchodzą ciężkie czasy i paradoksalnie renowacja mebli może być nowym, mocniejszym trendem w aranżacji mieszkań. Koszt mały a efekt przyciągający oko

  reply
 • Rafał/ Królewska
  15 maja 2020

  Życzę wam aby w tych trudnych czasach nie zabrakło wam klientów ponieważ na to zasługujecie. Wasza renowacja mebli, to podręcznikowy przykład dobrej rzemieślniczej roboty. Powodzenia i do zobaczenia przy innych stolarskich projektach.

  reply
 • Rozalia
  2 czerwca 2020

  Mamy nadzieję, że wszystko u was dobrze. I Warszawa cała i renowacją mebli udana. Sam podczas postoju podgoniłam kilka tematów w domu i ogrodzie. W końcu ławki na dworze są dobrze przygotowane do letniego sezonu. Trzymajcie się ciepło

  reply
 • Elka
  22 października 2020

  U nas renowacja zaczęła się późnym latem. Na szczęście prace były uskuteczniane głównie w piwnicy 🙂

  reply
skomentuj