Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Stół na wymiar Warszawa

  /  Meble drewniane   /  Stół na wymiar Warszawa

No wiesz. No trochę się bałem. Przecież to pierwszy raz – mogłabym przysiąc, że w jego głosie słyszałam nutę przeprosin, która natychmiast przeszła w podszytą wstydem rubaszność – a pierwszego razu nie ma mocnych haha.

Powinnam zamachnąć się ręką lub choć prychnąć na te oczywiste mechanizmy ucieczki ale nie mogłam oderwać wzroku. A było na co patrzeć.

Idealny wymiar pod wymiar, kolor pod podłogę i industrialne nogi pasujące do wszystkiego.  No po prostu tak jak powinno być.  A co ważne, z perspektywy trwającego lata i bliżej nieokreślonego terminu wspólnego wyjazdu, w dłoni zostało mi całkiem niespodziewanie kilku przedstawicieli martwej polskiej arystokracji.

Wciąż pamiętam, że na hasło – stół na wymiar, pobladł nieco lecz dzielnie zaczął perorować zasady zwodniczego rynku drewna i charakteru ludzi zajmującego się jego obróbką. Ja w tym czasie na kartce stworzyłam stół marzeń. Taki stół przy którym można śniadać, obiadać i zapomnieć się na chwilę pod słońcem Ursynowa.

I co ? I poszło jak z płatka. Warszawski stolarz konkret bardzo ( patrzę właśnie na stół na wymiar ). Słowny  majster jak Zawisza, a przy płaceniu skalkulował kwotę niższą od poprzednich ustaleń bo coś tam coś tam ( dzielnie udawałam, że wiem o co chodzi ) i ogólnie poszło szybciej niż planował.  Stolarz w Warszawie na takim poziomie ? Jednak można.

Zostawił wizytówkę  – Stolarnia Wawer  Trakt Lubelski 46 04-870 Warszawa Tel: +48 796 244 111

Email: aleksander@stolarniawawer.pl. Tak to było. Prawdziwa historia.

comments
 • dedee
  9 grudnia 2019

  I takie wpisy na blogu można czytać 🙂 takie Kasia i tomek online. Chcemy więcej 🙂

  reply
 • Draka
  5 listopada 2020

  Fajny wpis. Ja też miałam opory przed zamawianiem mebli na wymiar za pierwszym razem, ale byłam zadowolona i teraz jak mam coś kupić to tylko na zamówienie

  reply
 • Emilka O.
  10 listopada 2020

  Super wpis 🙂 Ale problem prawdziwy – trochę trudno podejmować decyzje po raz pierwszy. Nawet taką o maeblach na wymiar.

  reply
skomentuj