Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Tel: +48 796 244 111
Email: aleksander@stolarniawawer.pl

Drobne prace stolarskie

  /  Stolarnia   /  Drobne prace stolarskie

Na początku wydawało się, że pójdzie sprawnie. Ekipa remontowa zaklepana odpowiednio wcześnie z zapałem zabrała się do demolki starej podłóg i drzwi Specjalnie nie zmartwiłam się gdy powiedzieli, że nie będą w piątek bo coś tam gdzieś tam poprawią bo wie Pani jacy to ludzie upierdliwi są. Zamówiona firma przywiozła paczki z panelami, a inna firma przywiozła drzwi.

Z piątku zrobił się poniedziałek, z poniedziałku tydzień, a w drugim tygodniu to Ja byłam tą upierdliwą babą(…)  Ewa

Tak właśnie zaczęła się nasza przygoda z poprawkami po pseudo fachowcach. W przypadku pani Ewy okazało się na przykład, że nasi poprzednicy zdecydowali o demontażu drzwi, które doskonale nadawały się do pełnej renowacji. Źle obliczono również ilość materiału na podłogę i nieprawidłowo dopasowano kolorystycznie listwy.

W pracy kierujemy się zasadą, że warto pomagać więc jeśli jesteś w sytuacji awaryjnie, to nie zawahaj się skontaktować z nami. W miarę możliwości ( czas i inne zobowiązania ) postaramy się pomóc lub doradzić. Nie ukrywamy, że w ten sposób powiększa się nasza baza zadowolonych klientów.

Stolarz Warszawski przytnie, poprawi, zamontuje i poradzi.

Drobne prace stolarskie

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w kwestii najkorzystniejszych rozwiązań.

comments
  • Natalia Wola
    25 września 2019

    Wysłałam na kontakt namiary na mnie. Story of my lajf jeśli chodzi o opisaną historię. Dokładnie tak miałam. Dodam jeszcze panów cuchnących piwskiem od rana i kierowniczo to, kierowniczko tamto. Jeśli panowie ( a może i panie ) spiszecie się ( po przyjęciu zlecenia ) to z przyjemnością będę polecać was dalej. W Warszawie i okolicy moim zdaniem brak firmy, która wykona drobne prace stolarskie na wysokim poziomie, a nie na odpierdziel. Czekam na kontakt zwrotny i do usłyszenia

    reply
skomentuj