Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Tel: +48 796 244 111
Email: aleksander@stolarniawawer.pl

Drugie życie mebli drewnianych

  /  Porady   /  Drugie życie mebli drewnianych

Renowacja mebli to czynność, która bezpośrednio wpisuje się w filozofię Zero Waste czyli styl życia, zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska. Naprawianie a nie wyrzucanie rzeczy codziennego użytku przyczynia się do poprawy kondycji naszej planety a wiec i nas samych.

W Stolarzu Warszawskim nie straszne nam komody, stoły czy krzesła. Powierzchnie matowe czy niegdyś na wysoki połysk. Za każdym meblem stoi historia, czasami wielopokoleniowa, i jeśli trafi on do nas na naprawę, to włożymy w nią całe nasze umiejętności i serce.

Przywracamy blask mebli codziennego użytku, które po powrocie do domu cieszą oko właścicieli i ich przyjaciół. Dostępne na rynku środki, wsparte naszym wieloletnim doświadczeniem pozwolą na tryumfalny powrót mebli do domu.

Pamiętaj, że nawet wybrakowane meble nadają się do renowacji. Zmienimy obicia, dołożymy nogę czy oparcie. Wszystko to po indywidualnej ocenie każdego mebla w naszym warsztacie lub u Państwa w mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na dogodny termin. Naprawdę warto.

Renowacja mebli drewnianych Warszawa

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w kwestii najkorzystniejszych rozwiązań.

skomentuj