Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Email: biuro@stolarniawawer.pl

Projektowanie własnych mebli Warszawa

  /  Bez kategorii   /  Projektowanie własnych mebli Warszawa

Szeroki dostęp do materiałów i sieć nowopowstających warsztatów stolarskich, to swoista rewolucja w meblarstwie. 

Nie musisz już skazywać siebie na seryjne meble z katalogów wielkich firm meblarskich lub poszukiwania na plich targach. Wiele mebli możesz zaprojektować samemu i zlecić ich wykonanie w zakładzie stolarskim, który prawdopodobnie funkcjonuje w Twoim sąsiedztwie. Dzisiejsze warsztaty stolarskiej kultywują tradycję klasycznego rzemiosła i są w stanie wykonać wiele oryginalnych zleceń na życzenie.

Spełniamy życzenia klienta

Oryginalne półki na gromadzony latami księgozbiór ? Wielofunkcyjny stół z egzotycznego drewna ? W naszym zakładzie wyznajemy zasadę, że nie ma niemożliwych projektów. No chyba, że są niemożliwe 🙂 wtedy mówimy prosto z mostu, że są niemożliwe i wypracowujemy z klientem satysfakcjonujące rozwiązanie. Od lat wykonujemy różnorakie meblarskie zlecenia więc prosimy o zaufanie.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu w sprawie państwa projektów  w pracujące dni tygodnia: Stolarnia Wawer Trakt Lubelski 46 04-870 Warszawa

 

comments
 • Erwin
  7 listopada 2019

  Nie piję tu absolutnie personalnie lecz trzeba mieć świadomość, że rzemiosło kosztuje. Niestety dla wielu Polaków unikatowe i oryginalne meble, to koszt na który nie mogą sobie pozwolić. A szkoda bo to piękne rzeczy są.

  reply
 • Marta
  7 listopada 2019

  Mam stolik i szafę robioną na zamówienie. Meble są takie jakie powinny być czyli zrobione pode mnie. Jednak następny raz nie zdecydowałabym się na takie zamówienie. Gdybym nie była zmuszona do szukania pomocy u stolarza, to skończyłoby się na zakupach w sieciówce.

  reply
  • Piotr II Wielki
   25 listopada 2019

   Dlaczego chciała pani się wybrać do sieciówki skoro mebel, wg pani relacji, był zrobiony prawidłowo i „pod panią”. Warto wspierać lokalnych rzemieślników i zlecać im pracę. Ośmielę się twierdzić, że na rynku nie ma miejsca na słabych stolarzy i zostali już naprawdę sami fachowcy. Renowacja mebli czy meble na zamówienie to trudny temat lecz warto rzucić się na głębokie wody.

   reply
  • Kolega z branży
   3 stycznia 2020

   Pani Marto raz warto spróbować współpracy z fachowcem i jest szansa, że rzadziej będzie pani wybierała sieciówki. Rozmawiamy tu na stronie konkretnej firmy Stolarnia Wawer lecz jeśli nie jest Pani z Warszawy i okolic to na pewno są w okolicy stolarze z doświadczeniem i wyrobioną opinią na rynku.

   reply
 • Honorata
  18 lutego 2020

  Długi czas miałam problem jak ustawić rzeczy w mieszkaniu, żeby zyskać więcej miejsca. To łóżko lądowało pod oknem, potem przy ścianie, a na końcu nawet sprawdziłam czy pasuje w korytarzu. Niestety bez efektu, nadal było ciasno. Z pomocą przyszło mi projektowanie własnych mebli. Warszawa to miejsce, gdzie nie jest trudno spełnić takie marzenie. Z meblami zaprojektowanymi dokładnie pod mojego ciasne mieszkanie, nagle okazało się, że wcale nie jest, aż takie małe.

  reply
 • Radek
  18 lutego 2020

  Już wiele razy „przejechałem” się na meblach z sieciówek, przy których musiałem się namęczyć jeszcze, żeby je postawić w pokoju. Kilka razy zleciłem wyrób mebla takiemu stolarzowi i faktycznie jakość, współpraca i sama komunikacja z takimi ludźmi to rzecz nie do pobicia w tej dziedzinie. Bardzo satysfakcjonująca i niemożliwa do zmiany.

  reply
skomentuj