Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Tel: +48 796 244 111
Email: aleksander@stolarniawawer.pl

Renowacja Mebli Warszawa – planowanie

  /  Meble drewniane   /  Renowacja Mebli Warszawa – planowanie

No to zaczynamy – dziarski okrzyk przeciął wielkopłytowe mieszkanie gdzieś w Warszawie stolicy państwa Polan gdzie walutą jest ciągle polski złoty a nie kosmopolityczne ełro.

Jeszcze pół godziny temu miałem wątpliwości co do całej operacji ( taki rym częstochowski ) ale patrząc jak ekipa, z nadrukowanym hasłem na plecach Renowacja Mebli Warszawa, podnosi dziadkowy kredens zacząłem wierzyć, że się uda. Oto przedwojenny mebel, który był w mieszkaniu lubej od zawsze zaczął przemieszczać się w stronę wyjścia.

Tak, to jest, że w życiu trzeba zrobić następny krok – rzuciłem w kierunku najlepszej z połówek lecz zamilkłem speszony widząc kpiący wyraz jej twarzy. Riposta nadeszła błyskawicznie – Weź Marek przestań. Kto marudził, że pamięta marszałka, że dziadek, że zniszczą, że itp itd. Pranie lepiej wywieś, a ja z chłopakami ustale co i jak do końca. 

I zeszła przed blok gdzie właśnie wspomniani wcześniej panowie dwaj ładowali za pomocą windy do busa „pacjenta” do odnowy. Za łatwo poszło – mruknąłem do siebie podgłaśniając radio obserwując jak auto z logiem Renowacja Mebli Warszawa wytacza się z osiedla. Plan opracowany przez Piotrka już drugi raz zadziałał perfekcyjnie. Wystarczyło przy odnawianiu drzwi sprawić wrażenie organizacyjnego chaosu, a przy planowaniu renowacji kredensu regularnie marudzić, aby to żona przejęła ster i wszystko załatwiła za pomocą outsourcingu. Za proste.

I wtem, w pełnej świadomości, że nie jest się najinteligentniejszą formą białka na tych metrach kwadratowych, zmroziła mnie myśl, że całkowicie nie wiem jaki Ona realizuje plan. Bo to, że jakiś realizuje, to rzecz pewna

skomentuj