Stolarnia Wawer
Trakt Lubelski 46
04-870 Warszawa

Aleksander Warzyński,
Tel: +48 796 244 111
Email: aleksander@stolarniawawer.pl

Solidne meble Warszawa

  /  Bez kategorii   /  Solidne meble Warszawa

Nic nie było.Wykupili – mówisz jej szybko w progu i masz nadzieję, że nie zauważyła plamy po hot dogu z marketu budowlanego.  Ściągając buty wizualizujesz sobie jak przewraca oczami, a w Twojej głowie zaczyna po prostu brakować wymówek.

Marek z Anka mają regał z sieciówki i są bardzo zadowoleni – w progu dużego pokoju dociera do Ciebie słyszana tygodniami mantra. To się przeprowadź i przekonaj się co znaczą solidne meble na wymiar– mruczysz pod nosem i potykasz się o kupione kiedyś dzieła zebrane Prusa. Wiesz, że koniec jest bliski. Nerwowo przeszukujesz kieszenie w poszukiwaniu karteczki z namiarem na stolarnie w Warszawie.

Tak dalej być nie musi. Jesteśmy gotowi Wam pomóc.

W tysiącach polskich domów trwa ciche cierpienie niezliczonej rzeszy książek, które wegetują na podłogach, ściśnięte w kartonach czekają na rozpakowanie po kolejnej przeprowadzce czy też ofiarnie wyrównują poziom stolika kawowego. W tym czasie ich właściciele żyją w błędnym przeświadczeniu, że solidne meble na wymiar w Warszawie są poza ich zasięgiem.

Stolarnia warszawa Wawer

Tymczasem w naszym zakładzie stolarskim czekamy by wykonać dla was, według waszego pomysłu, regały i półki do waszego mieszkania. Z naszym doświadczeniem i waszą wyobraźnią nie może się nie udać.

Jeśli chcesz mieć mebel made in Ty, to Stolarnia Wawer Warszawa jest miejscem gdzie zamówisz oryginalne meble. Nie boimy się wyzwań i mamy otwarte głowy. Zaproś nas do siebie i razem rozwiążemy wasz problem. Będziesz zadziwiony/a jak wspólnymi siłami szybko zmienimy się w kreatywny i efektywny team.

Solidne meble Warszawa

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w kwestii najkorzystniejszych rozwiązań.

skomentuj